loading

با سابقه چندین ساله در حوزه مشاوره مهاجرت و سفرهای خارج از کشور
خرید ملک در کشورهای مختلف
_

ثبت شرکت

آیا شما یک بیزینس من هستید؟
اگر این قابلیت را در خود می بینید می توانیم بگوییم یکی از بهترین راه حل های مهاجرتی برای شما خواهد بود. گسترش فعالیت در سطح بین المللی یکی از اصلی ترین اهداف فعالان اقتصادی و تجار می باشد. بسیاری از شرکت های موفق در ایران، جهت گسترش حوزه فعالیتشان در عرصه بین المللی سعی دارند کسب و کارشان را از طریق ثبت شرکت ارتقا دهند.

_

ویزای تلنت

دولت های مختلف جهان برای پیشرفت و رونق اقتصادی کشورشان، سعی در جذب استعدادهای برتر از تمامی نقاط دنیا داشته و شرایط خوبی را نیز برای اقامت و پرورش این استعدادها در نظر گرفته است. این استعدادها شامل محققین، متخصصین، مخترعین، مهندسان، پزشکان و … می‌باشند.
ویزای تلنت امارات، اسپانیا، گلوبال تلنت استرالیا، آلمان و انگلیس از معروف ترین تلنت های جهان می باشند.

_

استارت آپ

ویزای استارتاپ یا ویزای کار آفرینی
ویزای استارتاپ یک مجوز اقامت است که توسط برخی کشورهای دنیا برای دعوت از کارآفرینان واجد شرایط صادر می شود، افرادی که در حال جمع آوری و افزایش سرمایه اولیه کار بوده و به دنبال اقامت دائم یک کشور از طریق کارآفرینی هستند. در واقع، کشورهای توسعه یافته برنامه ای تحت عنوان ویزای استارتاپ و کارآفرینی با شرایطی خاصی  ارائه می دهند.

جهت مشاهده اطلاعات جامع مهاجرتی روی نام هر کشور کلیک کنید
مهاجرت به بهترین کشورهای جهان بـرای تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری و اقامت
کاریابی در اروپا با رشته آی تی

یکی از مواردی که مورد دقت بسیاری قرار گرفته است آوسبیلدونگ یا همان دوره کارورزی سه ساله (AUSBILDUNG , Ausbildungsplätze)  می باشد. مدت زمان اقدام برای تقاضای این موضوع 12 ماه و دارای اصطلاحا deadline دارند که شما تا فرا رسیدن تاریخ خاص و انتهای ثبت نام می توانید کارهای خود را انجام داده و ثبت نام کنید. مدت آوسبیلدونگ 3 سال به صورت کارورزی است که ویزای سه ساله برای اقامت شما صادر می گردد.

پستداک یا پسادکترا

(به‌طور غیررسمی: Postdoc) به دوره‌ای از تحقیقات آکادمیک گفته می‌شود که محققان بعد از به پایان رساندن تحصیلات و کسب مدرک دکترا یا اعلی درجه علمی (مدرک نهایی) معمولاً تا سقف ۵ سال و قبل از یافتن شغل ثابت آکادمیک سپری می‌کنند. در این دوره دانشجویان به عنوان محقق در دانشگاه‌ها یا مراکز تحقیقاتی مشغول بکار می‌شوند؛ با اینحال سپری کردن این دوره منجر به دریافت مدرکی به این نام نمی‌شود.

زندگی در عمان

اگر قصد دارید تا در آینده ای نزدیک ویزای کار کشور عمان را گرفته و به این کشور عربی مهاجرت کنید، با ما همراه باشید تا در ادامه این مطلب اطلاعات جالبی از شرایط زندگی و هزینه های زندگی در کشور عمان به شما ارائه دهیم. شهر مسقط، بزرگ ترین شهر و پایتخت کشور عمان است. در مجموع جاذبه های گردشگری در مسقط را می توان به جاذبه های طبیعی و مکان های تاریخی تقسیم کرد.

خانهرزرو وقت تماسارتباط