loading

ویزای تلنت

از اواخر سال ۲۰۱۹ ویزای جدیدی به نام ویزای تلنت آلمان یا ویزای نخبگان در امر مهاجرت مطرح شد.

آیا شما متقاضی مهاجرت به کشوری مانند آلمان هستید و به دنبال راه حل های مربوط به آن می گردید؟ اگر این گونه است می توانیم یکی از راه حل های مهاجرت به این کشور را به شما معرفی کنیم.

آلمان یکی از بهترین کشورهای اروپایی جهت مهاجرت ایرانیان هم از نظر کاری و هم از نظر اقتصادی می باشد. بازار کار بسیار مناسب، رشد اقتصادی زیاد، امکان تحصیل حتی رایگان و هم چنین نرخ بیکاری بسیار پایین از جمله ویژگی های خیلی مهم این کشور برای انتخاب این مقصد صنعتی می باشد.

ویزای تلنت آلمان چیست؟

برای مهاجرت به آلمان، روش‌های مهاجرتی متعددی وجود دارد که از جمله آن‌ها مهاجرت از طریق ویزای تلنت، دریافت ویزای کار، تحصیل در آلمان، سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در آلمان را می‌توان نام برد. مهاجرت امری تخصصی و بسیار حساس است. به شما هموطن عزیز توصیه می‌نماییم قبل از هر اقدامی، تمامی جوانب را در مورد کشور مورد نظر و روش مهاجرتی انتخابی بسنجید تا بتوانید انتخابی آگاهانه داشته باشید.

یکی از مزایای اخذ ویزای  تلنت کشور آلمان که این ویزا را نسبت به دیگر انواع ویزاهای کشور برتری بخشیده است، صدور مجوز اقامت دائم در ابتدای ورود به کشور است. افراد واجد شرایط در صورت تأیید دولت و اخذ این ویزا، در همان ابتدا اقامت آلمان  را به صورت دائم برای خود و همراهان اخذ می نمایند. همراه در این ویزا شامل همسر و فرزندان کمتر از 18 سال می شود که وابستگی مالی به خانواده دارند. لازم به ذکر است که دریافت اقامت از طریق اخذ ویزای تلنت بر اساس سیستم امتیازبندی نیست و تصمیم گیری هر کیس، توسط دولت انجام می شود.

موارد مورد نیاز جهت اخذ ویزای تلنت آلمان

اگر یکی از شرایط زیر را داشته باشید، باید یک شخص یا شرکت که در همان زمینه دستاوردهای شما در آلمان شناخته شده و معتبر در سطح ملی است، معرف شما شود. اگر معرف یا نامینیتور شما شخص بود، باید اقامت دائم را نیز داشته باشد. برای مثال فرض کنید که شما یک ریسرچر هستید،‌ معرف شما در آلمان می‌تواند یک دانشمند یا استاد باشد. اگر شما و معرف یا نامینیتور پذیرفته شوید، با احتمال بسیار بالا ظرف مدت کوتاهی اقامت دائم را دریافت خواهید کرد.

  1. علمی
  2. ورزشی
  3. هنر
  4. در یک حرفه یا تخصص جزو افراد سرآمد در کشور خود و در دنیا (بین‌المللی) باشید و دستاورد‌های بزرگی هم داشته باشید.
خانهرزرو وقت تماسارتباط