loading

مهاجرت تحصیلی به کشور انگلستان

مهاجرت تحصیلی به کشور انگلستان

آیا مزایای تحصیل در انگلستان را میدانید؟

دانشگاه‌های انگلستان  به عنوان با کیفیت‌ترین دانشگاه‌های جهان شناخته می‌شوند. همچنین ارائۀ رشته‌های مختلف سبب شده است که تحصیل در انگلستان بین بسیاری از دانشجویان بین‌المللی محبوب باشد و سالانه 442,000 دانشجوی خارجی در بریتانیا مشغول به تحصیل شوند. از مزایا و دلایل تحصیل در انگلیس 2020 می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سیستم آموزش عالی انگلستان

تحصیل در انگلیس یعنی تحصیل در کشوری که یکی از برترین سیستم های آموزشی دنیا را دارد. سیستم آموزش عالی انگلستان از بهترین نظام‌های آموزشی جهان به شمار می‌رود و همواره در رده‌بندی‌های جهانی موفق به کسب جایگاه‌های بسیار خوبی شده‌است. دانشگاه‌های انگلستان در رده‌بندی جهانی کیو‌اس (QS) در سال 2021، موفقیت‌های زیر را کسب کردند:

کسب 4 مقام برتر در بین 10 دانشگاه برتر جهان در سال 2021 (دانشگاه آکسفورد، دانشگاه کمبریج، دانشگاه یو سی ال (UCL) و دانشگاه امپریال کالج لندن و به ترتیب رتبه‌های چهارم، هفتم، هشتم و نهم جهان را در سال 2021 کسب کردند.)

کیفیت بالای تحصیلی در انگلستان

تضمین کیفیت تحصیلی دانشگاه‌‌های انگلستان در جهان مشهور است. همۀ دانشگاه‌‌ها و کالج‌‌های انگلستان براساس استانداردهای دقیقی اداره می‌شوند که دولت وضع‌ می‌کند، بنابراین می‌توان اطمینان داشت که بهترین خدمات آموزشی، پشتیبانی تحصیلی و منابع در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.

همچنین به دلیل شهرت انگلستان در انجام بهترین پژوهش‌‌های جهان، می‌توان در دانشگاه‌‌های این کشور به به‌روزترین امکانات دسترسی داشت. انگلستان به لحاظ کیفیت آثار پژوهشی رتبۀ اول را در جهان کسب کرده و از آمریکا پیشی گرفته‌است. شاهد این امر کسب تقدیرنامۀ موضوعی است که به‌عنوان شاخص کیفیت آثار پژوهشی در نظر گرفته می‌شود. عملکرد قیاسی بین‌المللی پایگاه پژوهشی انگلستان، گروه کسب‌وکار، نوآوری و مهارت.

مدت تحصیل در انگلستان

دورۀ لیسانس در اکثر کشورها ۴ سال است، در حالی که تحصیل در انگلستان در مقطع لیسانس فقط ۳ سال به طول می‌انجامد و تحصیل در انگلیس در مقطع کارشناسی ارشد، فقط ۱ سال به درازا می‌کشد که این مسئله از لحاظ شهریه و هزینۀ زندگی به نفع شماست.

رضایت‌مندی دانشجویان از تحصیل در انگلستان

انگلستان با کسب رضایتِ بیش از ۹۰ درصد از دانشجویانش در حوزۀ تجربیات دوران دانشجویی در میان کشورهای انگلیسی‌زبان موفق به کسب بیشترین امتیاز در حوزۀ رضایتمندی دانشجویان خارجی شده‌ است.

آیندۀ روشن شغلی با تحصیل در انگلستان

تحصیل در انگلیس، با تجارب متحول‌کننده‌ای که برای دانشجویان می‌سازد، موفقیت آنان را در زمینۀ آیندۀ شغلی‌شان تضمین می‌کند.

مهاجرت تحصیلی به کشور انگلستان

انگلیس یکی از کشورهای قدرتمند در اروپا می باشد که سالانه باعث جذب متقاضیان زیادی برای تحصیل می شود. متقاضیان برای مهاجرت به این کشور به اطلاعاتی نیاز دارند که طبق آن برای خود برنامه ریزی کرده و برای اخذ ویزای تحصیلی این کشور اقدام کنند. ما در این مقاله تمامی اطلاعاتی که کاربران و متقاضیان اخذ ویزا و مهاجرت تحصیلی به کشور انگلستان به ان نیاز دارند را جمع اوری کرده و آن را ارائه کرده ایم. Study immigration to the UK

انواع ویزای تحصیلی | Study immigration to the UK

ویزای تحصیلی انگلستان به صورت کلی به دو دسته طبقه بندی می شود:

  • TIER4 CHILD: برای افراد زیر هجده سال
  • TIER4 GENERAL: برای افراد بالای هجده سال

تحصیل در مدارس کشور انگلستان | Study immigration to the UK

تحصیل در سیستم آموزش و پرورش کشور انگلستان به دلیل کیفیت و استانداردهای بالای خود، باعث جذب مهاجرین بسیاری از سراسر جهان شده است. به صورت کلی سیستم آموزش و پروش آموزش عالی انگلستان را می توان به پنج مرحله ی آموزشی تقسیم بندی کرد:

  • پیش دبستانی
  • ابتدایی
  • متوسطه
  • تحصیلات تکمیلی (FE)
  • و آموزش عالی (HE)

انگلیسی ها معمولا از سن سه سالگی وارد سیستم آموزشی شده و معمولا تا شانزده سالگی موظف به ادامه تحصیل می باشند.  به طور کلی افراد بالای پنج سال و زیر شانزده سال موظف اند که در دوره ی زمانی دبستان و متوسطه در سیستم آموزشی شرکت کنند. در دوره ی دبستان، کودکان معمولا پنج تا هفت ساله بوده و به فراگیری دانش های ابتدایی می پردازند. به طور مثال آن ها باید در این سن به یادگیری دروسی چون، زبان انگلیسی، ریاضیات، تاریخ، تربیت بدنی، جغرافیا، تاریخ و موسیقی بپردازند. Study immigration to the UK

زمانی که دوره ی دبیرستان به پایان رسید، دانش آموزان باید یک ازمون استانداردی را بدهند. در این آزمون مشخص می شود که دانش اموز، واجد شرایط ادامه تحصیل در سطح بالاتر می باشد یا خیر. کالج های تاسیس شده در کشور انگلستان به گونه ای می باشد که دانشجویان باید تحصیلات تکمیلی خود را در آن بگذرانند و خود را آماده ی گرفتن مدرک کنند. معمولا در انتهای تحصیل دانش آموزان بسته به هدف تحصیلی خود می توانند دیپلم LEVEL A خود را کسب نمایند. با این مدرک می توان برای رشته های پزشکی اقدام نمود.

خانهرزرو وقت تماسارتباط