loading

دفتر نمایندگی شما در کشور دیگر

دفتر نمایندگی شما در کشور دیگر، یک روش تضمین شده برای مهاجرت به خارج از ایران می باشد.


یکی از روش های مهاجرت تجاری روش ایجاد شعبه در یک کشور است. ایجاد شعبه و یا ثبت شرکت در کانادا، امارات، ترکیه و … نیازمند پیش نیازهایی می باشد که در صورت عبور از آن ها و دارا بودن شرایط مورد نیاز می توانید در کشوری امن و دارای اقتصادی پایدار، کسب و کار خود را گسترش دهید.

در صورتی که شما دارای کسب و کاری در کشور ایران به صورت ثبت شده هستید می توانید با داشتن شرایط لازم یک شعبه از دفتر خود را در کشوری دیگر ثبت و راه اندازی نمایید. برای راه اندازی اولیه شرکت، در نظر داشته باشید که شرکت شما در کشور مبدا باید حداقل دارای 2 سال سابقه و مدارک لازم در خصوص پرداخت مالیات را دارا باشد.

سابقه رد شدن بیمه در ایران نیز یکی از مواردی است که مورد توجه دولت کانادا قرار گرفته و برخلاف برخی گفته ها این یک نکته مثبت برای شخص اقدام کننده به شمار می آید.

اسناد و مدارک مورد نیاز برای ICT (دفتر نمایندگی شما در کشور دیگر)

برای شروع ثبت شرکت در کانادا ،علاوه بر شرایط مورد نیازی که بالاتر ذکر شد شخص متقاضی به برخی اسناد و مدارک هم نیازمند است. این مدارک شامل موارد زیر می شوند:

  • اطلاعاتی در مورد شرکت اصلی ، مانند آدرس آن در خارج از کشور
  • نام شرکت اصلی می بایست در تمام اسناد صادر شده توسط شعبه کانادا ذکر شود
  • شماره ثبت نام که توسط مقامات کانادایی به شعبه اختصاص داده می شود
  • آدرس ثبت شده شعبه کانادا در یکی از استان های کانادا
    دفتر نمایندگی شما در کشور دیگر

    دفتر نمایندگی شما در کشور دیگر

یکی دیگر از روش های مهاجرت تجاری کانادا که طی چند سال اخیر مورد توجه مهاجران قرار داشته روش استارت آپ است. هم چنین با توجه به جهانی شدن روزافزون دنیای تجارت و موقعیت آلمان به عنوان یکی از مراکز اقتصادی اروپا ، گسترش شرکت در آلمان فرصتی جذاب برای بسیاری از شرکت های خارجی و فعال بین المللی برای ورود به بازار پرسود آلمان است.

ثبت شرکت یکی از راه ها و روش هایی می باشد که متقاضیان با اخذ ویزا می توانند به کشور المان مهاجرت کرده و به اهداف سرمایه گذاری خود در این کشور دست یابند. اما نحوه ی ثبت شرکت در این کشور به چه صورت می باشد؟

ثبت شرکت با مسئولیت محدود:

کشور آلمان نیز مانند دیگر کشورهای جهان دارای شرکت های مختلفی می باشد. یکی از راه های راحت و آسانی که متقاضیان می توانند از طریق آن به ثبت شرکت بپردازند، ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد.  ساده بودن روند این پروسه، آن را به روتین ترین و سریع ترین نحوه ی ثبت شرکت ها تبدیل کرده است. متقاضیان برای اینکه بتوانند به راحتی اقدام به سرمایه گذاری از این طریق بپردازند، باید میزان هزینه ی ثبت شرکت در المان از این طریق را به مبلغ ۲۵۰۰۰ یورو در نظر بگیرند. نیمی از این مبلغ که  به میزان ۱۲۵۰۰ می باشد، در همان اول کار باید توسط متقاضی پرداخت شود.

ثبت شرکت بین المللی از این طریق می تواند توسط چند شخص صورت بگیرد که حداکثر تعداد نفرات در نظر گرفته شده برای این کار، سه نفر می باشد. اصولا یک نفر از این سه نفر به عنوان مدیر در نظر گرفته می شود. تمامی تعداد نفرات باید در یک محضر در ابتدای کار به عنوان شریک هم معرفی گردند.

این کار برای متقاضیان به مدت دو تا سه هفته به طول خواهد انجامید. هزینه ی دولتی این کار به میزان هفتصد تا هشتصد یورو می باشد. هزینه ی وکیل برای ثبت شرکت جداگانه می باشد و در صورتی که فرد بخواهد وکیل داشته باشد، باید هزینه ی مازادی را برای آن پرداخت نماید.

ثبت شرکت در آلمان به صورت سهامی عام

متقاضیانی که برای بار اول وارد بازارهای جهانی شده و قصد سرمایه گذاری در آن را دارند، بهتر است به شیوه ای که در قسمت قبل این مقاله توضیح داده شد عمل کنند. ثبت شرکت به صورت سهامی عام برای افراد تازه کار مناسب نمی باشد. متقاضیان باید بدانند که در ثبت شرکت به این روش به پنج نفر نیازمند می باشند. همچنین سهم های این نوع شرکت ها در همان ابتدای کار باید وارد بازار بورس شوند. اساس نامه شرکت هایی که به صورت سهامی عام فعالیت می کنند، باید در دفترخانه اسناد رسمی ثبت گردند. مراحل انجام کارها و ثبت در دفتر تجاری در این روش مانند ثبت شرکت به صورت محدود می باشد.

ثبت شرکت در فرانسه

فرانسه یکی از بزرگترین کشورها در اروپاست. زبان رسمی این کشور فرانسوی است و واحد پول آن یورو می باشد. از فرانسه به عنوان پایتخت مد در جهان یاد می شود و پاریس پایتخت این کشور همواره به عنوان زیباترین شهر جهان شهرت دارد.
ثبت شرکت فرانسه از مواردی است که به خودی خود منجر به اخذ اقامت فرانسه نمی شود. در واقع عملا اخذ اقامت فرانسه از طریق ثبت شرکت امکان پذیر نمی باشد. برای راه اندازی شرکت به شما اقامت موقت یک ساله اعطا می شود. برای اخذ اقامت بلند مدت فرانسه باید بیزنس پلن فرد مورد تایید نهادهای مربوطه در فرانسه و مطابق با نیازهای بازار سرمایه گذاری آن باشد.

خانهرزرو وقت تماسارتباط