loading

جاب آفر2022

چگونه می توانیم جاب آفر بگیریم؟

در این مقاله به بررسی موقعیت و راه حل های مختلف مهاجرت کاری می پردازیم. به عبارتی موسسه ملل در نظر دارد در این بخش به شما کمک کند تا بهترین راه حل جاب آفرای اروپا و اخذ آن ها را پیدا کنید.

در ابتدا می توانیم بگوییم برای کسب اطلاعات بیشتر و پیشرفت بهتر در این امر می توانید با رزرو وقت مشاوره از طریق سایت و اخذ نوبت با مشاوران ما همراه شوید.

یکی از سوالاتی که اکثر شما در ذهن خود دارید این است که جاب آفر چیست و چگونه می توان به آسان ترین راه برای آن اقدام کرد.

جاب آفر اصطلاحا به معنی دعوت به کار از سوی شرکت و یا سازمان کشور مقصد به دلیل نبود نیروی کار کافی در آن کشور صورت می پزیرد. دعوت به کار نیروی خارجی عموما در کشورهای اروپایی صنعتی و پیشرفته کمتر اتفاق می افتد، اما در بسیاری از شرکت های در حال توسعه یا بازار مشترک کمبود نیروی متخصص و مورد نیاز احساس می شود.

چگونه برای جاب آفر کشور های مختلف اقدام کنیم؟

در پاسخ به این سوال می توان گفت شما می توانید برای پید کردن کار مورد نظر خود به دو صورت اقدام نمایید.

1- اصطلاح جاب سیکر job seeker یکی از راه حل های پیدا کردن کار

2- با استفاده از شرکت های خدمات مهاجرتی

هر چند برخی از افراد نیز تنها به علت تفریح و برای سرگرمی و سفر، دیگر کشورها را مورد انتخاب قرار می دهند. در هر صورت هر انسانی برای مسافرت خارجه و یا مهاجرت خویش دارای دلیل و علت هایی برای خودش می باشد.

جاب آفر یکی از مهم ترین شیوه های مهاجرتی

یکی از مهم ترین شیوه های مهاجرتی که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، مهاجرت برای اشتغال و کار کردن در ناحیه ی دیگری از کره ی زمین می باشد. در این شرایط، افراد به دنبال پیشنهادهای کاری ارائه شده از سوی برخی از ارگان ها، کمپانی ها و یا کارفرماهای خارجی می باشند و زمانی که پیشنهادی از سوی ایشان ارائه می شود، آن را با شرایط، رزومه و سابقه ی خود مورد مقایسه قرار می دهند.

در صورتی که افراد دارای شرایط مساعدی برای این مهاجرت کاری باشند، اقدام های خود را در این زمینه آغاز می نمایند. البته معمولا این افراد با مشورت و دریافت راهنمایی از گروه های مشاوره ی مهاجرتی و یا تیم هایی که در این زمینه تجربه دارند، این کار را انجام می دهند و به تنهایی نسبت به این شیوه ی مهاجرتی اقدام نمی کنند.

چون در این پروسه بسیاری مسائل ظریف و حساس وجود دارد که ممکن است، افراد از وجود آن ها مطلع نباشند و غفلت در یکی از آن ها شرایط را برای مهاجر سخت تر کند. اما شرکت های ارائه کننده خدمات مهاجرت با سال ها تجربه و مصاحبه با مهاجران بسیاری سعی می کنند، از بروز این ایرادها جلوگیری کنند تا بهترین خدمات را تقدیم کنند.

بررسی سئوال: چگونه جاب آفر بگیریم؟

برای بررسی دقیق تر این سوال که چگونه جاب آفر بگیریم ، اول به سراغ قاره اروپا و کشورهای حوزه شینگن می رویم. در حال حاضر، دو کشور لهستان و جمهوری چک، شرایط جذب نیروی کار خارجی برای مشاغل عمومی را فراهم کرده اند.

این مشاغل شامل خدمات بسته بندی صنعتی، موارد ساخت و ساز ساختمانی و خیاطی صنعتی میشود (حتی بدون داشتن سابقه کاری زیاد، با راهنمایی نیلگام میتوانید به عنوان خیاط به لهستان مهاجرت کید). شما باید مدارک اشاره شده در بالا را ترجمه و آماده کرده و برای کارفرمای مورد نظر در جمهوری چک و یا لهستان بفرستید.

از آنجایی که اولویت جذب نیروی کار در کشورهای اروپایی با شهروندان بومی، افراد دارای اقامت دائم و شهروندان سایر کشورهای اروپایی است، پروسه بررسی مدارک و درخواست شما بین 30 تا 60 روز زمان می برد.

این در حالی است که پروسه ارزیابی درخواست ویزای کار اروپا چیزی در حدود 2 تا 3 ماه کاری زمان خواهد برد.

در صورتی که با درخواست دعوت نامه کاری شما موافقت شود، ایمیلی برای شما ارسال شده و به شما این امکان را می دهد تا برای ویزای کار بلند مدت شینگن درخواست دهید.

معمولاً این نوع از ویزای اروپا دارای اعتباری یک تا دو ساله بوده و با تمدید قرارداد کاری فرد در خارج از کشور، قابل تمدید خواهد بود. نیروی کار خارجی می تواند با اخذ جاب افر و ویزای کار اروپا، مجوز ورک پرمیت و کارت اقامت یکساله شنگن را دریافت کرده و بدون نیاز به اخذ ویزای مجدد، به سایر 25 کشور این حوزه از جمله فرانسه و آلمان سفر کند.

جاب آفر

جاب آفر

خانهرزرو وقت تماسارتباط